Strážci Lady Ryany
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brekeke

5 posters

Goto down

Brekeke Empty Brekeke

Příspěvek  Toxius Wed Dec 26, 2007 11:46 pm

zdravim ja jsem toxius vayloas a mam zajem do vasi guily zurivy bojovnik level 49 vsechny abi Very Happy nevim co tu mam vic psat pac sem tupej diky Very Happy

Toxius

Po?et p?ísp?vk? : 6
Join date : 23. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Brekeke Empty Re: Brekeke

Příspěvek  Marek Thu Dec 27, 2007 12:11 am

Milí Toxiusi, mám ten pocit že jsi v naší gildě již jednou byl. Doufám že ti nekřivdím. Dodnes nechápu proč jsi odešel, ale to mi nepřísluší soudit....
Proto bych tě chctěl požádat aby jsis vymyslel nějaká RP příběh, zkus to aspoň na 1/3 papíru velikosti A4.
do toho příběhu zkus hodit i proč jsi odešel a proč se teď vracíš, pokud to tam nebude nevadí ale mě osobně by to zajímalo
Marek
Marek

Po?et p?ísp?vk? : 193
Join date : 28. 09. 07
Age : 40

Návrat nahoru Goto down

Brekeke Empty Re: Brekeke

Příspěvek  Nelya 8D Thu Dec 27, 2007 12:58 am

No ja si myslim ze se toxik vraci jenom kvuli jsme milovane...a to kvuli Nelinky tongue Very Happy Very Happy Very Happy
Dost prdele...toxik je vklidu typos...myslim ze by jsme ho mohli nejak proverit a pribrat mezi nas...a doufam ze uz neodejde jako predtim Exclamation

Nelya 8D
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Brekeke Empty Re: Brekeke

Příspěvek  O5 Nelya Thu Dec 27, 2007 12:59 am

OPRAVA: kvuli sve milovane cyclops

O5 Nelya
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Brekeke Empty Re: Brekeke

Příspěvek  Toxius Thu Dec 27, 2007 1:06 am

lol

Toxius

Po?et p?ísp?vk? : 6
Join date : 23. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Brekeke Empty aaa pribeh

Příspěvek  Toxius Thu Dec 27, 2007 1:12 am

takze mili Marku odesel jsem proto protoze jsem mel prilezitost u guildy VZC (a jeste protoze tam byly sami nbci skoro) do ktere sem chtel od zacatku jejich poznani bohuzel jsem nevydrzel a nebavylo me testovani na 3 mesice tak sem proste odesel nemel jsem guildu a ted me napadlo ze bych mohl k vam ...pribeh bych moc nepsal protoze me nic nenapada rad bych ti udelal radost ale kdyz bych neco napsal byl bych k smychu jestli natom pribehu tak moc trvas tak jeste napis pokusim neco vymyslet
Suspect

Toxius

Po?et p?ísp?vk? : 6
Join date : 23. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Brekeke Empty Re: Brekeke

Příspěvek  Marek Thu Dec 27, 2007 1:29 am

zkus prosím tě něco vypotit, k smíchu určitě nebudeš. Jen prostě pokud chceme příběch po všech tak i po tobě
Marek
Marek

Po?et p?ísp?vk? : 193
Join date : 28. 09. 07
Age : 40

Návrat nahoru Goto down

Brekeke Empty Re: Brekeke

Příspěvek  Erin Thu Dec 27, 2007 11:32 am

Příběh je to nejmenší co chceme....vzhledemk tomu že se hlásíš do guildy která se snaží o rp tak aspon něco by bylo záhodno vypotit...smát se nebude to mi věř...mě se taky nesmějou..apokud nao tak mi to do očí neřeknou:)..takže zkus něco vypotiti stačí aspon nějaká kostra tvého životůůmyslím že war jako ty má spoustu zážitků které se dají hodit na papír...Smile
Erin
Erin

Po?et p?ísp?vk? : 183
Join date : 21. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Brekeke Empty pribeh

Příspěvek  Toxius Thu Dec 27, 2007 2:05 pm

Zdravím ja se jmenuju Toxius Vayloas zurivy bojovnik 49 lvl mam vsechny abilyty ma druha postava je Molvil Reval hranicar 11 lvl od guildy cekam chozeni dungu a sem tam nejakou tu hloupost co se nekde najde dat guilde : Skoro vse co budou chtit (SKORO) Wink nejake to pobaveni a pomoc v dungach ..z vasi guildy znam skoro vsechny takze myslim ze by nebyl problem Laughing Narozeni: Narodil jsem se v osade gobli pod mocnym drzenim goblina vudce bydlel jsem unich asi pul roku dokud me neukradl muj nevlastni otec Erkules pote jsem bydlel s Erkulesem a Lanou v jejich dome kde me vychovavali.Bojovnikem sem se stal po otcovi zaujalo me to jak me sebou bral nalov a zabijel ruzne potvory .. to je asi vse co me napadne z detstvi si toho uz moc nepamatuju dekuju
s pozdravem Toxius! Exclamation

Toxius

Po?et p?ísp?vk? : 6
Join date : 23. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Brekeke Empty Re: Brekeke

Příspěvek  Lukas Turan Thu Dec 27, 2007 5:32 pm

Ja ze v guilde uz nejsem ale chtel bych neco risct.Co mel znamenat tvuj odchod???odesel jsi k jine guilde v dobe kdy to bylo nejhorsi jen proto ze te mela prijmout SN a to se mi nelibi odejit si k jine guilde a kdyz te nevzali tak se vratit zpatky k SLR.

Lukas Turan

Po?et p?ísp?vk? : 72
Join date : 26. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Brekeke Empty heh

Příspěvek  Toxius Thu Dec 27, 2007 7:36 pm

mw jw vriti co se ti libi a co ne jestli me nechcete staci rict ja mam vic sanci v guilde a jsem asi 3,5 mesice bez guildy pred 3,5 mesici me testovalo vzc a ted jsem nemel guildu tak chci k vam vys

Toxius

Po?et p?ísp?vk? : 6
Join date : 23. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Brekeke Empty Re: Brekeke

Příspěvek  Marek Thu Dec 27, 2007 9:20 pm

Toxius napsal:mw jw vriti co se ti libi a co ne jestli me nechcete staci rict ja mam vic sanci v guilde a jsem asi 3,5 mesice bez guildy pred 3,5 mesici me testovalo vzc a ted jsem nemel guildu tak chci k vam vys


zlechka mě zarazila tvá vulgarita!!!! na to tu nejsem zvědav. A pokud ještě chvilku budeš operovat s tím že máš někdy jinde šance, tak nato se toho moc říct nedá...
Každopádně pokud chceš jít k nám a máš oto zájem tak by to chtělo projevit spíš trochu ucty než ukazovat ramena. Za další pokud jsi byl na zkušené u VzC tak nechápu proč jsi se ptal MC jestli tě nevemou (ale to jen tak mimo řeč)

příběh jsi nějaký zkutil, sice jsi mohl psát i dál potom co jsi opustil rodný dům ale lepší vrabec v hrsti než holub na střeše...

takže budeš vyrozumněn hned po novém roce co a jak
Marek
Marek

Po?et p?ísp?vk? : 193
Join date : 28. 09. 07
Age : 40

Návrat nahoru Goto down

Brekeke Empty Re: Brekeke

Příspěvek  Lukas Turan Fri Dec 28, 2007 11:49 am

Klidek Toxiku ja se chtel jen zaptat.*uz mlci*

Lukas Turan

Po?et p?ísp?vk? : 72
Join date : 26. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Brekeke Empty Omluva

Příspěvek  Toxius Fri Dec 28, 2007 5:09 pm

chtel jsem se omluvit za ten vulgarismus a zato ze sem byl tak agresivni
Sad

Toxius

Po?et p?ísp?vk? : 6
Join date : 23. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Brekeke Empty Re: Brekeke

Příspěvek  Erin Sat Dec 29, 2007 4:41 pm

Stejně bude nejlepší tě někam vzít a pak říct co a jak:)
Erin
Erin

Po?et p?ísp?vk? : 183
Join date : 21. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Brekeke Empty Re: Brekeke

Příspěvek  Gordon Saymas Wed Jan 02, 2008 5:41 pm

U Toxiuse sem proti příde mi moc namyšlený vzteklý......A občas mu ujede i to slůvko ale má i dobré stránky

Gordon Saymas

Po?et p?ísp?vk? : 5
Join date : 02. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

Brekeke Empty Re: Brekeke

Příspěvek  Marek Sun Jan 06, 2008 2:55 pm

S lítostí musím zdělit že neprošel
Marek
Marek

Po?et p?ísp?vk? : 193
Join date : 28. 09. 07
Age : 40

Návrat nahoru Goto down

Brekeke Empty Re: Brekeke

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru