Strážci Lady Ryany
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Žádost o vstupu do Gildy Strážci Lady Ryany

2 posters

Goto down

Žádost o vstupu do Gildy Strážci Lady Ryany Empty Žádost o vstupu do Gildy Strážci Lady Ryany

Příspěvek  Jammi Fri Jan 11, 2008 9:37 pm

Narodil jsem se do chude rodiny.Otec byl Necromancer a zivil se tezce zabijenim ruznych Bestijii a trofeji znich prodaval na trhu aby mohl plati najem za byt a zivl rodinu nebylo nas hodne v rodine.Byl jsem ja otec matka a muj bratr. Kdyz jsme si potom vybirali cim budem tak muj bratr si vybral cestu bojovnika ze snem ze jednou bude nejlepsi bojovnik na celem svete. A za nedlouho se vydal do sveta zbyrat skusenosti a moudrost od vsech pocestny a ruznych jinych lidi kteri mu mohou poradit a hlavne se zlepsivat v boji aby byl ten nejsilnejsi ze vsech . Ja jsem se vydal ve slepjejich sveho otce . Otec byl rad a tak me zacel pomalinku zaucovat do nejtemejsich kouzel ucil me jak pouzivat temnou magii . A kdyz me uz naucil co vsechno umel poslal me do Mesta Necromanceru aby me toho Miho otce mystr naucil co nejvic. Ale zacal jsem od uplne nuli a pomalu se ucim a chci se stat tim nejsilnejsim necromancerem na celem svete a aby me kazdny na svete znal nato abych takoveho tytulu dosachl, ceka me jeste hodne dlouha cesta a v te ceste me podporuje jetse par pratel s kteryma si navzajem pomahame.To je muj pribeh Muj Skype je kunajz ICQ 364786279 Povolanim jsem Necromancer Podpovolani mam Pan Nemrtvich Mesicu v uceni mam 28 A jiz mam 4 abilitu Me jmeno Na GP klientu mam Jammi

Jammi
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Žádost o vstupu do Gildy Strážci Lady Ryany Empty Re: Žádost o vstupu do Gildy Strážci Lady Ryany

Příspěvek  Lukas Turan Sun Jan 13, 2008 11:31 am

Ja jsem se s nim seznam a rikam ANO.

Lukas Turan

Po?et p?ísp?vk? : 72
Join date : 26. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Žádost o vstupu do Gildy Strážci Lady Ryany Empty Re: Žádost o vstupu do Gildy Strážci Lady Ryany

Příspěvek  Marek Sun Jan 13, 2008 1:43 pm

Projednává se
Marek
Marek

Po?et p?ísp?vk? : 193
Join date : 28. 09. 07
Age : 40

Návrat nahoru Goto down

Žádost o vstupu do Gildy Strážci Lady Ryany Empty Re: Žádost o vstupu do Gildy Strážci Lady Ryany

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru