Strážci Lady Ryany
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Žádost o přijetí

2 posters

Goto down

Žádost o přijetí Empty Žádost o přijetí

Příspěvek  Charlies Mon Nov 19, 2007 5:36 pm

Charlites Waldean
GP: CharlitoCZ
icq: 288-177-207
Povolání: Hraničář
- střelec a trochu jsem i na zvířata (mám už ve stáji Lesňáka) Smile
22 lvl
Byteček mám v Krondoru, chudinská čtvrť - zdědil jsem ho po rozpadlé gildě PvP, jejíž členem jsem byl.
Od té doby mi nějak chybí společné akce, tak jsem hledal něco kam bych se přidal a rád bych to zkusil u SLR.

Jakékoliv další dotazy rád zodpovím třeba na icq, nebo přímo ve hře, několik lidí ze SLR mě zná, tak by věděli kde mě najít.

Budu se těšit na odpověď a pro případ nepřijetí se omlouvám za zbytečné otravování Very Happy

Charlies
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Žádost o přijetí Empty příběh

Příspěvek  Charlite Mon Nov 19, 2007 5:42 pm

ještě příběh Smile

Narozen v malé chatce na kraji lesů u Carse, otec tvrdě pracoval jako lovec a ve chvilkách volna prohluboval své znalosti v ochočování zvěře. Matka vždy tvrdě pracovala jako krečí, šila šaty a semtam dělala i různé části zbroje z otcem ulovené zvěře. Chlapec se snažil napodobovat otce, bohužel byl však velmi mladý a vůbec se mu nedařilo, špatně mířil při střelbě lukem a zvířata ho také neposlouchala, dokonce ani jejich kočka mu nebyla moc blízká.
Když jednoho dne otec vyrazil na lov a syn se rozhodl pomáhat matce při zpracování kůže. Den uběhl, začínal večer, ale otec se stále nevracel, matka začínala být netrpělivá a postávala u oken. Z ničehonic se obrátila a vykřikla na chlapce "Charlite utíkej!", pak její vyděšený výraz vystřídalo překvapení, otočila se a v zádech jí trčel šíp, zcela jiný, než šípy které znal od otce, nebyl vzadu opeřený a byl o něco kratší. Chlapec přiběhl k matce, ale tak ho jen odstrčila a mávla ať běží. Mladý Waldean se mrknul z okna a spatřil blížící se 4 postavy, jedna v ten okamžik natahovala kuši a mířila na něj, vystřelil a jen těsně minul Charlitovo rameno, ten už na nic nečekal a běžel přes malou místnost k druhému oknu, vylezl jím a utíkal do temných lesů...
... o pár let později sedí mladí muž v zaplivané krčmě v Krondorském přístavu kde tráví téměř každý večer. Přes den se žíví čím se dá, dříve chodíval na lov a prodával kůže, poslední dobou však dělá činy zcela jiné, né zcela odpovídající zásadám slušného chování. Není zlý, řídí se zákony, svými zákony, které jako jediné ovlivní jeho činy. Potřebuje žít, mít bohatství a dobrodružství. Společnosti se nestraní, semtam ale potřebuje klid a ticho přírody.Po delší době samoty se stal členem gildy Prevítu v Přístavu, ta se však z jistých důvodů rozpadla.

Charlite
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Žádost o přijetí Empty Re: Žádost o přijetí

Příspěvek  bab z krondoru Mon Nov 19, 2007 7:09 pm

jako vzdy sem pro.newadí mi ze strelcu a tameru je hodne affraid
bab z krondoru
bab z krondoru

Po?et p?ísp?vk? : 57
Join date : 30. 09. 07
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Žádost o přijetí Empty Re: Žádost o přijetí

Příspěvek  Erin Mon Nov 19, 2007 10:19 pm

Projednává se do dvou tří dnů zde bude odpověď...Smile to saméSmile
Erin
Erin

Po?et p?ísp?vk? : 183
Join date : 21. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Žádost o přijetí Empty Re: Žádost o přijetí

Příspěvek  Gloin Thu Nov 22, 2007 4:17 pm

no myslim ze bych dal radeji prednost Nelyi a jeji druhe postave (strelce)preci uz ma jednu postavu u nas tka by nebylo od veci aby mnela u nas i druhou...jsem proti

Gloin
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Žádost o přijetí Empty Re: Žádost o přijetí

Příspěvek  Erin Thu Nov 22, 2007 5:48 pm

V uzavřeném hlasování jsi bohužel nedostal dost hlasů...je mi líto...
Erin
Erin

Po?et p?ísp?vk? : 183
Join date : 21. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Žádost o přijetí Empty blabla

Příspěvek  Charlito Fri Nov 23, 2007 2:10 am

:-) nevadí, třeba se někdy potkáme v Pražské hospodě, icq 288177207 :-)

Charlito
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Žádost o přijetí Empty Re: Žádost o přijetí

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru