Strážci Lady Ryany
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kuk

+3
Akatosh
Marek
Lukas Turan
7 posters

Goto down

Kuk Empty Kuk

Příspěvek  Lukas Turan Wed Dec 19, 2007 5:46 pm

Takze jelikos jsem si ujasnil par veci a zjistil ze bez vas nemohu vubec byt tak jsem se rozhodl se sem vratit,pokud budete mit zajem.

Jmeno:Lukas Turan
GP:Seul
Povolani/podpovolani:Nekromancer/Pan nemrtvych
Pocet zkousek u mistra:50
tresty:Jeden trest za IG a dva tresty za non RP
Kratky pribeh???Tady je:

Narodil jsem se ve vesnici jménem Heslona.Ve svých 10-ti letech jsem se vydal na lov kance.Po neúspěšné lovu jsem se vydal zpět domu kdy mě cekalo zděšení matka,otec i bratr mrtvi a jejich hlavy nabodané na kůlech.V dali jsem viděl jezdce celého v černém jak uhání na hnědém koni pryč od naší vesnice.Prohlídnul jsem sela a zjistil ze tohle by udělal jen zkušený válečník.Celou noc jsem strávil truchlením a přemítáním o smrti až jsem se rozhodl ze svůj život zasvětím smrti.
Vydal jsem se tedy do světa po roku a pul cesty jsem nasel soutěsku mezi skalami a na konci cesty starý černý domek.Projdu černou děsivou soutěskou až k male chaloupce.Vejdu dovnitř a pohlednu na člověka sedícího v židli.Už dlouho tě čekám Lukasi Turane,posaď se.Posadil jsem se tedy a muž mi povídá:Viděl jsem tvůj osud,krutý,velice krutý.Pane žádám vás...Okamžitě mě přerušil:Já vím ze se chceš dat ke mne do učeni a přijímám tě.
Po dlouhých 15 letech učeni jsem dospěl k cíli.Pan nemrtvých se můj obor nazýval.Naučil jsem se jak člověku nesadit velice silný jed kterého se nelze zbavit,Jak člověku ubrat sily a poškodit svaly v takové míře ze ho to ke smrti dovede.Ale hlavni bylo ze jsem dokázal vyvolat lidi kteří už dávno mrtvi byli a ti se rozhodli mi oddaně sloužit na veky věků.
20 roku už uplynulo od mého nástupu do učení..Přišel ke mne mistr a povídá:Ted přijde přelom v tvém životě.Vytáhl dýku a podřezal mi hrdlo.Dva dny a dvě noci jsem byl mrtev.V té chvíli jsem se probudil a ucítil jsem silu svých schopnosti mnohem více než kdy jindy.Jsem nekromancer.
Mistr mi zabalil bylinky knihu nekromancie pak zlatých a s poděkováním a příslibem věrnosti jsem opustil jeho dům.
Po pul roku bloudění jsem se přidal ke Strážcům Lady Ryany s jediným cílem pomstit smrt svých rodičů a chránit to co je všem strážcům nejdražší.Jejich životy,duše a jejich čest.


Omlouvam se Erin za neprijemnosti ktere jsem ji zpusobil a doufam Hamagene ze je mezi nami jen dobre.Tot vse a ucinte sve rozhodnuti podle libosti.Vase rozhodnuti prijmu at uz bude jakekoliv.

Lukas Turan

Po?et p?ísp?vk? : 72
Join date : 26. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Kuk Empty Re: Kuk

Příspěvek  Marek Wed Dec 19, 2007 7:11 pm

Tak já v tom zatím nevidím problém, šanci jsme dali Nelyi nevidím důvod proč jinedat i tobě.

Ale jak to bude dál s tebou a chováním???
Upřímně jsi mě v jistém směru sklamal. A to v tom že pokud se ti něco nelíbí tak si to okamžitě prosazuješ stávkou a vydíráním (pokud neuděláte to co já chci tak uvidíte...) taky mě mrzí že máš svoji pravdu a tu se snažíž prosadit ikdyž má vše i své pozadí, je fajn si zviknout nato že svět není jen černý a bílý ale i mnoho odstínů a ne vše co zprvu vypadá špatně se po vyslechnutí důvodů může dostat do uplně jiné roviny dobra.
Další věc je že co udělá Erin jako vyjímku neznamená hned důvod proto si v nějaké starém rozhodnutí hledat kličky.

Nikdo nechce aby jste se táhli jako stádo zvěře za někým kdo vám řekne co máte dělat a vy bez odporu to provedete. Ale když už chceš pochybovat a zpochybnit není lepší vyvolat debatu kde padnou argumenty jako pro ANO tak pro NE? prostě začít sčítat plusy a mínusi?

Tvou znovupřihlášku dám do hlasování. Ale také tě žádám aby jsi zvážil co jsem tu napsal
Marek
Marek

Po?et p?ísp?vk? : 193
Join date : 28. 09. 07
Age : 40

Návrat nahoru Goto down

Kuk Empty Re: Kuk

Příspěvek  Lukas Turan Wed Dec 19, 2007 8:56 pm

Stavku jsem sice oznamil ale vsiml sis ze bych nejakou delal???NE.proste jsem to jen napsal a dungy jsem chodil.

Lukas Turan

Po?et p?ísp?vk? : 72
Join date : 26. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Kuk Empty Re: Kuk

Příspěvek  Marek Thu Dec 20, 2007 12:52 am

no ale ty pochop že to je forma vydírání. Ikdyž je to za dobrou věc tak je to stále jen vydírání.

Neber to jako utok proti tvé osbě, ale je dobré si vyjasnit pár věcí tak abychom předešli jakémukoli dalšímu konfliktu. byla by to škoda se znovu razejít jako posledně. nemyslíš?
Marek
Marek

Po?et p?ísp?vk? : 193
Join date : 28. 09. 07
Age : 40

Návrat nahoru Goto down

Kuk Empty Re: Kuk

Příspěvek  Akatosh Thu Dec 20, 2007 9:33 am

ja mam lukase rad.. ikdyz me skalmal tim jak se posledni dobou choval a jak vidiral a snazil se prosazovat Aewina do gildy ikdyz ho tu nikdo nechce. Ale tak šanci by dostat mnel uz z toho duvodu ze ji dostal neyla ale taky ze lukas byl driv opravdu supr. Takze ja jsem pro navrat lukase
Akatosh
Akatosh

Po?et p?ísp?vk? : 16
Join date : 25. 10. 07
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Kuk Empty Re: Kuk

Příspěvek  quazim Thu Dec 20, 2007 10:21 am

toz ja bych hlavne rad od tebe Lukasi slysel ten duvod proc si Aewina prosazoval ... uz me to slybujes vysvetlit hooooodne dlouho ale porad se k tomu nemas ... muzes to sem teda napsat Question

quazim

Po?et p?ísp?vk? : 25
Join date : 23. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Kuk Empty Re: Kuk

Příspěvek  Nelya:/ Thu Dec 20, 2007 1:26 pm

me jen sere to ustavicne trucovani...

Nelya:/
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kuk Empty Re: Kuk

Příspěvek  Lukas Thu Dec 20, 2007 2:06 pm

Quazi my jsme se domluvily ze jak budes na Skype tak mi pisnes a ja ti to vysvetlim.Takze tak.A Marku tobe zavolam odpoledne az prijdu domu ze skoly.

Lukas
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kuk Empty Re: Kuk

Příspěvek  Marek Thu Dec 20, 2007 3:29 pm

budu doma tak v 5
Marek
Marek

Po?et p?ísp?vk? : 193
Join date : 28. 09. 07
Age : 40

Návrat nahoru Goto down

Kuk Empty Re: Kuk

Příspěvek  Erin Thu Dec 20, 2007 4:33 pm

pokecáme:) stejně se tak řeší nejlíp věcí a já do toho budu moct aspon kecat jirkovi:)
Erin
Erin

Po?et p?ísp?vk? : 183
Join date : 21. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Kuk Empty Re: Kuk

Příspěvek  bab z krondoru Thu Dec 20, 2007 6:03 pm

ja sem pro...... ikdyz poslední doba byla blba ale lukase mam rad bounce
bab z krondoru
bab z krondoru

Po?et p?ísp?vk? : 57
Join date : 30. 09. 07
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Kuk Empty Re: Kuk

Příspěvek  Marek Fri Dec 21, 2007 11:34 am

bych chtěl všechny požádat aby ještě dnes pořešili všechny otazníky týkající se Lukáše, chtěl bych ho dát do hlasování ještě než se odmlčím na dobu neurčitou.
Marek
Marek

Po?et p?ísp?vk? : 193
Join date : 28. 09. 07
Age : 40

Návrat nahoru Goto down

Kuk Empty Re: Kuk

Příspěvek  Erin Fri Dec 21, 2007 12:38 pm

Já osobně to mám s lukasem vyřešené..ještě pár drobností..takže zbytku činte se:)
Erin
Erin

Po?et p?ísp?vk? : 183
Join date : 21. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Kuk Empty Kuk

Příspěvek  Grifit Fri Dec 21, 2007 11:38 pm

Já jsem určitě pro nekro se nám hodí jak sůl a mít takového nekra jak je Lukáš je pocta

Grifit

Po?et p?ísp?vk? : 10
Join date : 05. 11. 07

Návrat nahoru Goto down

Kuk Empty Re: Kuk

Příspěvek  Lukas Turan Sat Dec 22, 2007 8:47 am

Ohhh,Grifite,neprehanej.*stydi se*

Lukas Turan

Po?et p?ísp?vk? : 72
Join date : 26. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Kuk Empty Re: Kuk

Příspěvek  Marek Thu Dec 27, 2007 10:39 pm

znovu přijat, na vlastní žádost do řad adeptů
Marek
Marek

Po?et p?ísp?vk? : 193
Join date : 28. 09. 07
Age : 40

Návrat nahoru Goto down

Kuk Empty Re: Kuk

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru