Strážci Lady Ryany
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mara Galager

5 posters

Goto down

Mara Galager Empty Mara Galager

Příspěvek  Marek Fri Sep 28, 2007 1:01 pm

Zdravím vespolek, chtěl bych se přihlásit do gildy Strážci Lady Ryany, s některýma jsem se již setkal ale pro pořádek aby zde byla představa o mé postavě.
jméno ve hře: Mara Galager
Jméno na GP: Marek(tamer)
level: 49 (myslím)
abi: 4
zuřky: 4 (vůdcové)
povolání: pán šelem

co od vás čekám: abych pravdu řekl tak nic moc, jen příjemnou společnost a nějaké ty gildovní zážitky, ať jsou jaké koli.
co vám nabízím: to co může nabínout mé povolání a pomoc ostatním členům

s pozdravem Mara Galager
Marek
Marek

Po?et p?ísp?vk? : 193
Join date : 28. 09. 07
Age : 40

Návrat nahoru Goto down

Mara Galager Empty Re: Mara Galager

Příspěvek  Lukas Turan Fri Sep 28, 2007 1:21 pm

100%ano.Beru ho vsemi 10

Lukas Turan

Po?et p?ísp?vk? : 72
Join date : 26. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Mara Galager Empty Re: Mara Galager

Příspěvek  Erin Fri Sep 28, 2007 1:23 pm

*čeká na příběh* nějakej pěknej ...šup at už je tu.... Cool
Erin
Erin

Po?et p?ísp?vk? : 183
Join date : 21. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Mara Galager Empty Re: Mara Galager

Příspěvek  Marek Fri Sep 28, 2007 1:24 pm

Snažím se něco vypotit :-D
Marek
Marek

Po?et p?ísp?vk? : 193
Join date : 28. 09. 07
Age : 40

Návrat nahoru Goto down

Mara Galager Empty Re: Mara Galager

Příspěvek  Gloin Fri Sep 28, 2007 1:45 pm

Taky nejsem proti Neznam ho osobne jenomz doslechu...ale snad nebudes skodnej Laughing ...Ano

Gloin
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Mara Galager Empty Re: Mara Galager

Příspěvek  Marek Fri Sep 28, 2007 1:55 pm

nějaký ten příběch jesem vykutil, ale je to spíš životopis a ještě hodně osekaný Smile


Můj přſběh začal v městě Carse, kde jsem se narodil. Už jako malý jsem měl velice rád zvířata a ta mi jako jediná rozuměla. Doma jsem to neměl moc jednoduché. Rodiče mi nerozuměli a jediné co mě naučili, bylo zacházet s lukem a pěstovali ve mně vztah ke zvířatům. Už v 16 jsem se rozhodl odejít z domu. Po odchodu jsem se toulal po zemích Midkemie a poznával nástrahy života. Přichystal mi mnohé strasti, ale také radosti. Po nějaké době jsem potkal Tritiona Kluvera, který mi byl rádcem a přítelem. Také on mě přivedl do gildy Confessors of Zuelath. Ovšem nic není věčné jak toto společenstvo rychle rozkvétalo tak jistém čase tké v mojích očích i Triona a dalších upadalo a tak jsem tuto gildu opusti. Nějaký čas jsem se toulal sám po lesích a zdokonaloval se ve cvičení šelem. Nedávno mě už život samotáře přestal bavit a tak jsem se rozhodl přidat se k řádu Silbaských kněží, byl jsem obrý studen tohoto řádu, dokonce na nějaký čas jsem se stal i jejich opatem. Všechny tyto zkušenosti mne naučili si vážit přátelství a společnosti dobrých lidí, ale život kněze není asi pro mne, chyběla mi ta volnost a někdy i nějaké dobrodružství, navíc jako opat jsem nebyl schopin řešit některé interní kněžské problémy, přece jen jsem na to měl jiný náhled.
Včera jsem potkal Nelyu a ta mi začala povídat o Strážcích Lady Ryany, neopomenula říct i kdo je členem tohoto spolku. Proto jsem se rozhodl zkusit štěstí.
Doufám že tento příběh vám pomůže si o mne udělat obrázek.
Marek
Marek

Po?et p?ísp?vk? : 193
Join date : 28. 09. 07
Age : 40

Návrat nahoru Goto down

Mara Galager Empty Re: Mara Galager

Příspěvek  Etalen_Zira Fri Sep 28, 2007 3:10 pm

Maru znam, jsem pro přijetí..
Etalen_Zira
Etalen_Zira

Po?et p?ísp?vk? : 46
Join date : 22. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Mara Galager Empty Re: Mara Galager

Příspěvek  Serow Fri Sep 28, 2007 4:38 pm

Máááru trochu znám prřes crafta je dobrý jsem PRO jocolor

Serow

Po?et p?ísp?vk? : 40
Join date : 21. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Mara Galager Empty Re: Mara Galager

Příspěvek  Erin Fri Sep 28, 2007 5:16 pm

jsem pro...nevím pročo to protahovat..prostě přijat..akorát vzhledem k tomu že ne všichni členové tě znají jako třeba nelyu jsem pro přijetí na krátkou dobu jako adepta..jen tak pro jistotu myslím a doufám že problémy nebudou...takže dnes večer v sedum hodin se sejdeme u guiildovního domu a domlivme se..doufám že všichni... Laughing
Erin
Erin

Po?et p?ísp?vk? : 183
Join date : 21. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Mara Galager Empty Re: Mara Galager

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru