Strážci Lady Ryany
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

jak ćhce Kesíček do SLR:)

Goto down

jak ćhce Kesíček do SLR:) Empty jak ćhce Kesíček do SLR:)

Příspěvek  Kesi Lucius Tue Apr 15, 2008 8:10 pm

Name:Kesi Lucius
povolani:nekro
podpovolani:pozirac(zatim)
abi:vseci
pribeh:Narodil jsem se v rodine chudych,ale vazenych carodejupo celem Midkemijskem svete.Ale praven as pronásledoval žoldáci,vrazi,ale otec je uz jednou zahnal zpet ten cech se jmenoval cech Vrahu.Kdyz jsem uz povorist tak jsem chtel do uceni.ale otec me nemohl ucit,protože musel vydelavata nechtel abych dopadl jako on.tak me ucil potaji dědeček.Jenze deda byl tak trochu blazen a zacal michat k magii vsechno mozny.Chvili me ucil bojovat,pak lecit,ale nakonec me ucil magii tak zlou ze sme ji zacali rikat NEKROMANCIE.Jenze ja byů hrozne liny a často jsem spal a i v uceni dědečka jsem hodnekrat usnul.tak mi zacali rikat Spici čaroděj.Toto jmeno se celkem chytlo a prevazne to byla pravda.
Zdalo se ze ten Cech Vrahu uz nam dal pokoj.ale z niceho nic se na mou rodinu vyrojili a zacali nas zabijet.Kdyz mi všechny cleny rodiny vyvrazdili tak ten nacelnik cechu řekl tebe usetrim vidim ze jsi uplne jiny nez otec mozna se mi budes hodit.Strachy jsem utek a postavil jsem se na vlasti nohy.Tech par let co jsem behal po svete jsem se nakonec usídlil v Shamate meste nekromanteru a tam jsem poznal Valtra Formana a Zaywyra Thareka.A stali se z nas velmi dobri pratele.kamaradi mi pomohli psychicky se vzepřít z toho dna a ukazali ni kde si mam vydelat pro vlastní potreby a casem i něco vic.
Koupil jsem si za par mesicu byt a mymi spolubydlící byli my pratele.Doufal jsem ,ze uz me druhé jmeno Spici čaroděj je uz davno ztracene,ale….Potkal jsem toho koho jsem myslel ze uz davno je mrtvy nebo se odstehoval hodne hodne daleko ode mne.Ktery se mi drive velmi kvuli tomu jmeno smal a řekl to vsem lidem,kamarádům,remeslnikum,cizim lidem a za chvilku se to dostalo po celem svete.A po par dnech me tak zase zacali všichni nazyvat.Jak ja se stydel,zavrel jsem se do svého bytu a sedel jsem v koute cele mesice az dokavat to prestalo bolet.
Kdyz jsem uplne prestal mluvit,prisel za mnou jeden poutnik aby se zeptal na cestu a nejake informace.Jenza ja zase spal.Ale v tom někdo po nem strelil sip z luku a on se slozil rychle k zemi.Ja ještě ani neotevřel oci a uz se mi u dveri valela další mrtvolanejakeho ciziho pana.Rychle jsem otevřel dvere a sel hledat sve pratele.Kdyz jsem je nasel tak uz byli u nas Keshansti hranicari.Ten jeden po me vystřelil,ale Valtr skocil prede me a zachranil mi život,Zaywer řekl at ho otahnu dal od města tak sem ho odtahl Ponurneho lesa.Rikal jsem Valtrovi neumirej to zvládneš,ale on mi rek ne Kesi to uz nezvladnu bez pomoct Tharekovi at Sómata nepadne tem hranicarum a umrel,tak jsem mu udelal hrobeček z par kamenu a klacku a bezel jsem pomoct priteli.Kdyz jsem proběh tak tam uz byl jen Thareka par lidi a ten poslmevacek.Vykouzlim jsem si pokosníky a sli jsem si vybojovat Shamatu zpet.Kdyz sme zabili posledního hraničáre tak sem si sedl a slysim jak všichni rvou Spici Čaroděj!Spici Čaroděj!spici Čaroděj!tak mi to jmeno nejak prilehlo k dusi a bral jsem to jako poctu.
level:77
prohresky:celkem dost protoze jsem tu Uo nebral vazne
cekamd od gildy podporu kamaradstvi a DUNGYYYY Twisted Evil
co nabidnu:no nekra na lvl70+ a kamaradstvi a pomoc kdyz nekde lehnete(jako nerikam ze lehate furt ale stane se)

Kesi Lucius

Po?et p?ísp?vk? : 1
Join date : 26. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru