Strážci Lady Ryany
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gilda

4 posters

Goto down

Gilda Empty Gilda

Příspěvek  Rigorn Fri Dec 07, 2007 10:31 pm

Přihláška k SLR na osobní výzvu Lukáše Turana - Aewin Rigorn

Rigorn
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Gilda Empty Re: Gilda

Příspěvek  Marek Fri Dec 07, 2007 10:33 pm

takže jak předtím
za 2 týdny nejdříve se tím budu zabívat, jinak pro Lukáše - schváknosti a dokazování kdo má pravdu a proč si nech jinam !!!!
Marek
Marek

Po?et p?ísp?vk? : 193
Join date : 28. 09. 07
Age : 40

Návrat nahoru Goto down

Gilda Empty Doplněk

Příspěvek  Rigorn Fri Dec 07, 2007 10:45 pm

Jméno postavy: Aewin Rigorn
Na gp: zlobivej
Kontakt: -
Zkoušky u mistra: 49
Povolání: Mág Podpovolání: Vyvolávač
Trestán: IG.... Smile



Od Vás bych chtěl sehranost...( což není problém ve ztraceném sem viděl ) , dále mohu nabídnout schopnosti scratch , chci k Vám neboť se mi líbíte Very Happy Very Happy




RP story:


Bylo časné ráno. Aewin se probudil z postele, aby se šel ven projít. Jakmile šel po schodech, jeho otec mu připoměl: ,,Aewine, víš co je dnes za den?''. Aewin na to: ,,Nevím tati.Jaký?''. Otec odpověděl: ,,Dnes nastupuješ do učení k mistru mágu!''.Aewin úplně zapoměl.Poděkoval otci, ale už byl dáávno na útěku na zahrádku, aby si utrhl nějaké ty bylinky, když je ten jeho slavný den. Poté co došel s otcem před budovu kde sídlil Mistr Mág, otec mu pověděl: ,,Aewine, buď silný. Nesmíš se bát ničeho. Jednou, budeš skvělým mágem.'' Jenom co to dořekl, pomocník Mistra už nabíral děti do budovy. Aewin byl jako poslední. Jakmile vešel, všimnul si všech bylinek, lektvarů, svitků, a dokonce i krásných rób co na sobě měli mágové. Pomocník Mistra nám pověděl, abychom byli potichu. Mistr za okamžik přišel, aby nám řekl co nás bude čekat. Ukázal nám spostu kouzel a všeho. Ale já jsem myslel jen na to, až budu moct jít ven a otrávit ty bastardy otrokáře. Kvůli nim, jsem přišel o svou drahou matku No No . Nenávidím je. Nejradši aby už byli z povrchu světa Midkemijského. Nu zpátky k Mistru. Dopověděl nám právě všechno co budeme potřebovat. Nyní nám předal Knihy Magie, abychom do nich vepsali kouzelné svitky s kouzly. Bylo to velmi, ale velmi napínavé. Jediná chyba, a nemohl bych kouzlit. Ale uf, napsal jsem to vše správně. Teď nám pokynul hlavou abychom odešli. Před odchodem povídal: ,, Za 5 měsíců se vraťte zpět sem!''. Odešel jsem na prohnané otrokáře. Zabil jsem je všechny. Sladká pomsta......A tak to šlo dále s Aewinem..po 2 letech mu zemřel otec. Byl sám, ale nevadilo mu to. Zvykl si na to. Teď je Aewin silný mág vyvolávač. Za vše co se naučil, děkuje Mistru Magie...






Very Happy Very Happy Doufám že ujde

Rigorn
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Gilda Empty Re: Gilda

Příspěvek  Erin Fri Dec 07, 2007 11:06 pm

lukasi to je z trucu?
Erin
Erin

Po?et p?ísp?vk? : 183
Join date : 21. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Gilda Empty Re: Gilda

Příspěvek  Lukas Turan Sat Dec 08, 2007 11:32 am

Ne to je vyuziti prilezitosti.Tohohle cloveka jsem tu chtel uz dlouho prostoze je super ale ted kdyz se muze zvat na osobne tak jsem to udelal a myslim ze bude prinosem.

Lukas Turan

Po?et p?ísp?vk? : 72
Join date : 26. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Gilda Empty Re: Gilda

Příspěvek  Marek Sat Dec 08, 2007 10:30 pm

tato přihláška je pozastavena do doby než se vyřeší gildovní záležitosti
Marek
Marek

Po?et p?ísp?vk? : 193
Join date : 28. 09. 07
Age : 40

Návrat nahoru Goto down

Gilda Empty nekomu hrabe

Příspěvek  Rigorn Sat Dec 15, 2007 1:53 pm

nez se vyresi gild zalezitosti...Very Happy:D:D take vymluvy...Marku, nechapu co proti me mas, si jak blbej. ani me neznas a uz si delas obrazek od nekterych '' výjevů '' kteří me neznaj ... taky me neznas, a seres na vsecko. no cooo...maag..hmm...na hovno....a jeste k tomu aewin...to je debil podle nich tak co seru na nej...asi nak tak co? ale reknu ti jedno... pi** o mě viš...konec

Rigorn
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Gilda Empty Re: Gilda

Příspěvek  Marek Sat Dec 15, 2007 1:57 pm

tak zaprvé já nikoho neurážím!!!!!! tak kroť slovník a za další já myslím že většina nynější gildy tě zná a to že tě propaguje Lukáš a sem tam Elička ještě není zbývajících 8 lidí
jinak poslední slovo má Erin potažmo po poradě s ní tak já
Marek
Marek

Po?et p?ísp?vk? : 193
Join date : 28. 09. 07
Age : 40

Návrat nahoru Goto down

Gilda Empty Re: Gilda

Příspěvek  Akatosh Sat Dec 15, 2007 1:57 pm

Aewina v gilde NECHCI protoze: 1: neni to vubec typ co se hodi do gildy 2: jediny co umi kdyz se de dung nebo neco tak furt řve a je sprosty.. a pak nakonec sam zavini vyleh 3: a stejne ho unas v gilde skoro nikdo nechce a mezi nama se ani nedivim.. proste je to jenom uřvanej idiot.. což mi už jednou dokazal. a to ze ma nejakej 49 lvl? tak to raci budu hasovat o prijeti gordona co ma jen 22lvl protoze je stokrat lepsi nez Aewin Evil or Very Mad
Akatosh
Akatosh

Po?et p?ísp?vk? : 16
Join date : 25. 10. 07
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Gilda Empty Re: Gilda

Příspěvek  Marek Sat Dec 15, 2007 1:59 pm

takže ve finále to mluví za vše
Marek
Marek

Po?et p?ísp?vk? : 193
Join date : 28. 09. 07
Age : 40

Návrat nahoru Goto down

Gilda Empty Re: Gilda

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru